✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$7.00
Original: $19.99
-65%Amazon M8s26g__fire 7 Kids Black Tablet—
$19.99
$7.00The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 16 GB |
| Class | BASIC |
| Serial# | G0W0X8089466F29K |
| Model Number | M8S26G__FIRE 7 KIDS |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | AMAZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity (GB) | 16 GB |
| Class | BASIC |
| Serial# | G0W0X8089466F29K |
| Model Number | M8S26G__FIRE 7 KIDS |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | AMAZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |












