✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$38.50
Original: $109.99
-65%Apple A1534 Intel Core M3 8 Gb 256 Gb Gold Laptop—
$109.99
$38.50The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Charger | Charger |
| Serial# | C02T20KLGTJ1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | GOLD |
| Model Number | A1534 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| CASE / BAG |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Charger | Charger |
| Serial# | C02T20KLGTJ1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Color | GOLD |
| Model Number | A1534 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| CASE / BAG |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












