✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$204.99
Apple A1534 Intel Core M3 8 Gb 256 Gb Pink Laptop—
$204.99
The Story
Overview
Condition
| Model Number | A1534 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02S3337H3QX |
| Color | PINK |
| Processor Type | Intel Core M3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Model Number | A1534 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02S3337H3QX |
| Color | PINK |
| Processor Type | Intel Core M3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











