✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$103.25
Original: $294.99
-65%Apple A2251 Intel Core I5 - 2nd Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$294.99
$103.25The Story
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2251 |
| Charger | Charger |
| Serial# | C02D3GJYML7H |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2251 |
| Charger | Charger |
| Serial# | C02D3GJYML7H |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |








