✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$490.00
Original: $1,399.99
-65%Apple A2485 Apple M1 Max 64 Gb 1 Tb Gray Laptop—
$1,399.99
$490.00The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | A2485 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | QWWWCN4F93W |
| Processor Type | APPLE M1 MAX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | A2485 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | QWWWCN4F93W |
| Processor Type | APPLE M1 MAX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition











