✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$799.99
Apple A2780 Apple M2 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$799.99
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A2780 |
| Serial# | Q4GL7JK4XT |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A2780 |
| Serial# | Q4GL7JK4XT |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |












