✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$799.99
Apple A2918 Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$799.99
The Story
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | H0JN436JKX |
| Model Number | A2918 |
| Color | SILVER |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | H0JN436JKX |
| Model Number | A2918 |
| Color | SILVER |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |












