✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$444.99
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$444.99
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Serial# | GJJQGG723W |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3240 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Serial# | GJJQGG723W |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3240 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












