✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$500.00
Apple A3240 Apple M4 16 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$500.00
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | J6HD9WKD2D |
| Processor Type | APPLE M4 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A3240 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | J6HD9WKD2D |
| Processor Type | APPLE M4 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A3240 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition













