✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$162.75
Original: $464.99
-65%Apple A3241 Apple M2 16 Gb 256 Gb Brown Laptop—
$464.99
$162.75The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A3241 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | KWYY3XLD12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A3241 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | KWYY3XLD12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












