✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$299.99
Asus Fa617 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$299.99
The Story
Overview
Condition
| Model Number | FA617 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | S5NRKD03411121A |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Model Number | FA617 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | S5NRKD03411121A |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











