
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00The Story
| Model Number | X1404V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCN0CX057103510 |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Model Number | X1404V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCN0CX057103510 |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition











