✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$26.25
Original: $74.99
-65%Auusda A146g Intel Celeron 8 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$74.99
$26.25The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A146G |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | auusda |
| Serial# | A146256TEMUUS20240304112 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A146G |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | auusda |
| Serial# | A146256TEMUUS20240304112 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











