✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$15.75
Original: $44.99
-65%Azpen X1160 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$44.99
$15.75The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Model Number | X1160 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | AZP48X1160235100085 |
| Manufacturer | AZPEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Model Number | X1160 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | AZP48X1160235100085 |
| Manufacturer | AZPEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











