✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$10.50
Original: $29.99
-65%Blu B160v 64 Gb Gray Smart Phone—
$29.99
$10.50The Story
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | BLU |
| Model Number | B160V |
| Serial# | 7100016025019419 |
| IMEI# | 353943684337235 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | BLU |
| Model Number | B160V |
| Serial# | 7100016025019419 |
| IMEI# | 353943684337235 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition



