✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$57.75
Original: $164.99
-65%Core Innovations Clt2156bu Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$164.99
$57.75The Story
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Manufacturer | CORE INNOVATIONS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | NSCLT21562504000754 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CLT2156BU |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Manufacturer | CORE INNOVATIONS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | NSCLT21562504000754 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CLT2156BU |
Condition
Excellent, pre-owned condition
