✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$124.25
Original: $354.99
-65%Dell Inspiron 14 3000 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$354.99
$124.25The Story
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | INSPIRON 14 3000 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 6YXMG94 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | INSPIRON 14 3000 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 6YXMG94 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










