✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$67.20
Original: $191.99
-65%Dell Latitude 3420 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$191.99
$67.20The Story
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 00355-62916-65401-AAOEM |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | LATITUDE 3420 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 00355-62916-65401-AAOEM |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | LATITUDE 3420 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition













