✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$94.99
Dell Latitude 5490 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop—
$94.99
The Story
Overview
Condition
| Serial# | N/A |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 5490 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Serial# | N/A |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | LATITUDE 5490 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |








