✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$70.00
Original: $199.99
-65%Dell Latitude 7390 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop—
$199.99
$70.00The Story
Overview
Condition
| Serial# | 4F0F2R2 |
| Model Number | LATITUDE 7390 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Serial# | 4F0F2R2 |
| Model Number | LATITUDE 7390 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition











