✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$28.00
Original: $79.99
-65%Dell P26t Intel Pentium 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$79.99
$28.00The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P26T |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | GRAY |
| Serial# | H4ZTN73 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | P26T |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | GRAY |
| Serial# | H4ZTN73 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |











