✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$104.99
Dell P95g Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$104.99
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Model Number | P95G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Model Number | P95G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











