✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$160.99
Dell P98g Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$160.99
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 22NKN63 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Model Number | P98G |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 22NKN63 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Model Number | P98G |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition











