✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$45.50
Original: $129.99
-65%Dell Xps 13 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$129.99
$45.50The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | XPS 13 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | XPS 13 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










