✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$114.99
Gateway Gwtn156-11bl Intel Pentium 8 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$114.99
The Story
Overview
Condition
| Serial# | |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | GWTN156-11BL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Serial# | |
| Manufacturer | GATEWAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | GWTN156-11BL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
