The Story
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | 81QB |
| Serial# | YX01WH42 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | 81QB |
| Serial# | YX01WH42 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












