✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$66.50
Original: $189.99
-65%Google Pixel 7 64 Gb Black Smart Phone—
$189.99
$66.50The Story
Overview
Condition
| Serial# | 2A191FDH20008A |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 351610580989268 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | PIXEL 7 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Description
Overview
Condition
| Serial# | 2A191FDH20008A |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 351610580989268 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | PIXEL 7 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |





