✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$31.50
Original: $89.99
-65%Hp 11-ad051nr Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$89.99
$31.50The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 8CG7481FOW |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 11-AD051NR |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 8CG7481FOW |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 11-AD051NR |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











