✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$16.10
Original: $45.99
-65%Hp 11-ak0010nr Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$45.99
$16.10The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Model Number | 11-AK0010NR |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Model Number | 11-AK0010NR |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |










