✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$34.65
Original: $98.99
-65%Hp 11-ak0012dx Intel Pentium 4 Gb 500 Gb White Laptop—
$98.99
$34.65The Story
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD102PRG1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 11-AK0012DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD102PRG1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 11-AK0012DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition









