✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$99.99
Hp 11-ak0035nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop—
$99.99
The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD113FOTY |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 11-AK0035NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD113FOTY |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 11-AK0035NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










