✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$32.90
Original: $93.99
-65%Hp 11v-025wm Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$93.99
$32.90The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 11V-025WM |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 8CG7286D5V |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 11V-025WM |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 8CG7286D5V |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |











