✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$45.50
Original: $129.99
-65%Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop—
$129.99
$45.50The Story
Overview
Condition
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG416RY6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG416RY6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










