✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$19.25
Original: $54.99
-65%Hp 14-dk002dx Amd A9 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$54.99
$19.25The Story
Overview
Condition
| Model Number | 14-DK002DX |
| Processor Type | AMD A9 |
| Serial# | 5CG9425M6N |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-DK002DX |
| Processor Type | AMD A9 |
| Serial# | 5CG9425M6N |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |











