✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$45.50
Original: $129.99
-65%Hp 14-dq0002dx Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb White Laptop—
$129.99
$45.50The Story
Overview
Condition
| Serial# | 5CD1222H7Q |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0002DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD1222H7Q |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0002DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











