✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$43.75
Original: $124.99
-65%Hp 14-dq0030nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop—
$124.99
$43.75The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | |
| Model Number | 14-DQ0030NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | |
| Model Number | 14-DQ0030NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












