✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$91.99
Hp 14-ep2011wr Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$91.99
The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14-EP2011WR |
| Serial# | 1H95120T20 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14-EP2011WR |
| Serial# | 1H95120T20 |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










