✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$175.00
Hp 14-ep2012wm Intel Core I5 - 8th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$175.00
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H95290WK4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H95290WK4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition






