✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$334.99
Hp 14-fp0013dx Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$334.99
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| Serial# | VNY5280BW1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 14-FP0013DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| Serial# | VNY5280BW1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 14-FP0013DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |










