✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$134.99
Hp 14-fq0xxx Amd Ryzen 3 4 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$134.99
The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | TX2-RTL8822CE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-FQ0XXX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | TX2-RTL8822CE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-FQ0XXX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










