✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$59.99
Hp 14-q039wm Intel Atom 1 Gb 64 Gb Green Laptop—
$59.99
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Color | GREEN |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CD3382908 |
| Model Number | 14-Q039WM |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Color | GREEN |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CD3382908 |
| Model Number | 14-Q039WM |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition












