✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$52.50
Original: $150.00
-65%Hp 14a-ca0130wm Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$150.00
$52.50The Story
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 10 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14A-CA0130WM |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD2203M4P |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 10 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14A-CA0130WM |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD2203M4P |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |









