✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$24.50
Original: $69.99
-65%Hp 14a-nf0000nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$69.99
$24.50The Story
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NF0000NR |
| Serial# | 5CD4226N50 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NF0000NR |
| Serial# | 5CD4226N50 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










