✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$99.99
Hp 14cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$99.99
The Story
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG3431FW7 |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14CF2112WM |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG3431FW7 |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14CF2112WM |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










