✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$29.75
Original: $84.99
-65%Hp 15-bs144wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop—
$84.99
$29.75The Story
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | CND9050DNZ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | RED |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-BS144WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | CND9050DNZ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | RED |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-BS144WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










