✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$109.99
Hp 15-bw012nr Amd E2 4 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$109.99
The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | ZND8060PJ4 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD E2 |
| Model Number | 15-BW012NR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | ZND8060PJ4 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD E2 |
| Model Number | 15-BW012NR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











