✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$63.70
Original: $181.99
-65%Hp 15-cc023cl Intel Core I5 - 5th Generation 12 Gb 900 Gb Gray Laptop—
$181.99
$63.70The Story
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CD7181618 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Model Number | 15-CC023CL |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CD7181618 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Model Number | 15-CC023CL |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










