✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$99.99
Hp 15-dw0xxx Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop—
$99.99
The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 15-DW0XXX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | CND1472VJP |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 15-DW0XXX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | CND1472VJP |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |






