✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$249.99
Hp 15-dy1043dx Intel Core I5 - 9th Generation 12 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$249.99
The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-DY1043DX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD0498FL6 |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-DY1043DX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD0498FL6 |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition










