✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$52.50
Original: $149.99
-65%Hp 15-dy2017ds Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$149.99
$52.50The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD113CF89 |
| Model Number | 15-DY2017DS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD113CF89 |
| Model Number | 15-DY2017DS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |











